Rýchle informácie

Nájdete nás v meste Poprad. Predajňa sa nachádza na sídlisku Výkrik na Dostojevského, hneď vedľa reštaurácie Utopia. Pred predajňou je veľké bezplatné parkovisko.
Do navigácie stačí zadať adresu: Dostojevského 2805/23, 058 01 Poprad.K dispozícii máme krátku galériu fotiek z našej práce.

O spoločnosti OK OKNO

od roku
2004

overená spoločnosť

Spoľahlivé kvalitné okná

OK OKNO záruka
zezpečnosť.

Spoločnosť O.K.OKNO pôsobí v oblasti predaja a montáže plastových okien, dverí a doplnkov na slovenskom trhu od roku 2004.Spolupracujeme s viacerými lídrami svetového okenného priemyslu. V ponuke máme veľký výber profilov, môžete si vybrať predovšetkým zo značiek Gealan, Salamander, Veka so stavebnou hĺbkou od 70mm o 83 mm vo veľmi širokej škále farebných prevedení s možnosťou použitia rôznych izolačných skiel. Uvedené profily sú zárukou kvality a dobrej ceny. Realizujeme komplexnú dodávku a montáž plastových okien, dverí, garážových brán, parapetných dosiek a rôznorodej interiérovej a exteriérovej tieniacej techniky.

Komplex našich služieb pozostáva z odborného poradenstva, vypracovania cenovej ponuky, bezplatného zamerania, okrem odbornej montáže sa venujeme aj drobným stavebným úpravám a tento komplex služieb dopĺňa záručný a pozáručný servis. Odborné poradenstvo a montáž zabezpečujeme vlastnými, skúsenými pravidelne školenými pracovníkmi . Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a snažíme sa pružne reagovať s cieľom dosiahnuť optimálne riešenie a splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. U nás nájdete výborný pomer ceny a kvality. Stratégiou firmy O.K.OKNO je spokojnosť zákazníka, splnenie jeho požiadaviek a skrátenie dodacích termínov na minimum.